MARESI

Maresi vám prináša
jedinečnú možnosť
získať naše Maresi kalíšky

k Vám domov!

Jediné, čo musíte urobiť, je navštíviť kaviareň (kaviareň, reštauráciu, hotelovú kaviareň, pohostinstvo a podobne), kúpiť si kávičku, či iný nápoj s originál mliekom Maresi, odfotiť ich spolu a vyplniť formulár s údajmi a dva Maresi kalíšky môžu byť vaše!

Odporúčaná dávka Maresi mlieka do kávy je 10 gramov. Je to presne jeden Maresi kalíšok, ktorý je vyrobený špeciálne pre to, aby ste si vo svojej káve vychutnali presne 10 gramov mlieka Maresi. Teraz môžete tento kalíšok vyhrať a vychutnať si dokonalú dávku Maresi mlieka u vás doma vo veľkom štýle!

Čo teda treba spraviť, aby ste získali naše kalíšky?

Veľké množstvo kávičkárov určite chodieva do kaviarní a vychutnáva si kávu v príjemnom prostredí. Najväčšia radosť však je, ak vám ku káve donesú lahodné mlieko Maresi! A presne toto je vaša misia! Jednoducho stačí zájsť do kaviarne, v ktorej si dáte kávičku, alebo iný nápoj, spolu s mliekom Maresi, odfotiť fotku mliečka a nápoja ako dôkaz a vložiť ju spolu s adresou kaviarne do formulára na tejto stránke!

Prvých 1 000 z vás

sa vložením fotky a adresy kaviarne do formulára automaticky stane výhercom dvoch Maresi kalíškov, ktoré vám pošleme poštou. A vy si takto budete môcť vychutnávať dokonalé množstvo mlieka Maresi vo vašej káve s autentickým kalíškom!

Tieto kaviarne ste už zapísali na mapu

pozn.: mapa je aktualizovaná priebežne